Dr. Mikdat ÇAVDAR

1980 Kırşehir doğumluyum.
Evli ve dünya güzeli 2 kız 1 erkek çocuk babasıyım.

Tıp eğitimimi 2006 yılında Gazi Üniversitesi Tıp fakültesinde tamamladım.
2006-2010 yılları arasında kamuda acil hekimliği, başhekimlik ve diğer yönetici hekim kademelerinde çalıştım.

2010 yılından itibaren İstanbul’da birçok özel hastane ve sağlık kuruluşunda mezoterapi, cilt yenileme ve gençleştirme uygulamaları, saç dökülmesine yönelik uygulama ve tedavi yöntemleri üzerine çalışmalara başladım.

2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Mezoterapi Uygulama Eğitimi ve sertifikası aldım.

Cilt yenileme ve gençleştirme alanında, yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli derneğin halen üyesi olarak, pek çok seminer, toplantı, kongre ve workshoplara katıldım.

Ve halen; cerrahi olmayan cilt yenileme ve cilt gençleştirme uygulamaları üzerine; mezoterapi ve kombine tedavileri, saç PRP ve mezoterapisi ve saç dökülmesi tedavileri üzerine kendi özel muayenehanemde hizmet vermeye devam etmekteyim.

Üye olunan Dernekler:

Yurtiçi:
Mezoterapi Derneği
Tüm Yüz Derneği
MESTDER
Türk Tabipleri Birliği

Yurtdışı:
WOSIAM Derneği (Paris) ‘’The World Society of Interdisciplinary of Esthetic and Anti-Aging Medicine ‘’ (Yaşlanma karşıtı cilt ve saç tedavileri )
ISHRS Derneği (Chicago)(USA) ‘’International Society of Hair of Hair Restoration Surgery’’ (saç dökülmesi tedavileri ve saç restorasyonu)

Kliniğimiz

Değişime Hazır Olun

Bize Hemen Ulaşın ve Randevunuzu Oluşturun

×

Merhaba!

Randevu ve diğer sorularınız için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım. Aşağıda bulunan Whatsapp butonuna basarak doğrudan ücretsiz ön görüşme ve muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz.

× Ücretsiz Ön Görüşme Randevusu